Онлайн-платформи та ресурси

ЦИФРОВА ОСВІТА – ЯКІСНА ШКОЛА

Одним з пріоритетних завдань Уряду України – навчити 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки. Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» та Всеукраїнська Школа онлайн https://lms.eschool.net.ua

Мінцифри пропонує усім громадянам України долучитися до масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який проводиться з 1 по 30 листопада 2023 року. 

Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Мінцифри Дія. Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Ознайомитися з платформами «Дія. Цифрова освіта» та Всеукраїнська Школа онлайн, а також зареєструватися на цих платформах ви можете за посиланнями: https://osvita.diia.gov.ua/ та https://lms.eschool.net.ua/register?next=%2F

На платформі «Дія. Цифрова освіта» можна переглянути низку освітніх серіалів та скласти Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність).

На онлайн-платформі кожен учасник освітнього процесу може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом.

Освітні серіали: