Перелік необхідних документів. Зразки заяв

З метою швидкого прийому документів працюємо за таким алгоритмом:

1. Пред’явити посвідчення особи. Заяви подають тільки батьки, чи особи , які їх замінюють.

2. Пред’явити оригінали свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує місце проживання дитини та їх копії .

3. Повідомити про право на першочергове зарахування.

4. Надати підтвердження фактичної адреси проживання/прописки дитини.

5. Надати медичну довідку встановленого зразка та копію карти щеплень. Наголошуємо про обов’язковість профілактичних щеплень, ревакцинацію у 6 років.

6. Заповнити заяву. Прохання попередньо ознайомитись на сайті школи зі Статутом школи, про що буде зазначено у заяві.

7. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах та, за бажанням, – згоду на фото\відеозйомку дитини.

Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.

Уся інформація про умови та порядок зарахування – на сайті школи у розділі «Правила прийому до закладу». Використайте час до квітня на підготовку необхідних документів.

Попереджаємо, що зарахування дитини до гімназії відбудеться лише за умови надання повного пакету документів з необхідними оригіналами.

Радо чекаємо на поповнення родини ліцею майбутніми першокласниками!

Всі заяви подаються у письмовій формі.