3-й День🌸
ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ
«КВІТКОВИЙ ВЕРНІСАЖ»

День цікавий та насичений)
Ранкові активності, екскурсія до Подільського Зоопарку загонами 1,2,3,4,5✨🦁🐶🐵🦊🦉🦅🦆

Рухливі ігри на свіжому повітрі «Рух – це життя» та пошук різноманітних квітів, знайомство з рослинним світом на території паркової зони🪷🌺🌸

Виставка «Фотосушка «Улюблена квітка».
Загін 3 відвідав інтерактивну екскурсію Вінницької міської бібліотеки №11.
Щоденні заняття гуртків.
А ввечері був проведений конкурс малюнків на асфальті «Квіти України» 🌱🌸🌼🌹🌷🪷

День 2-й (purple_heart)
«КВІТКОВА ПЛАНЕТА»
Розпочали ми день з активностей на стадіоні, після чого був смачний завтрак.
6,7,8 та 9-й загони відвідали “Подільський Зоопарк”🦁🐶🐵🦊🦉🦅🦆
Діти отримати безліч позитивних емоцій від зустрічі з тваринками та ласування солодкою ватою🙃
Також сьогодні розпочали роботі гуртки табору “Перлина”:

рухливі ігри на свіжому повітрі «Рух – це життя»;

музичний час «Співай»;

спортивно-танцювальний гурток “Ритм”;

гурток «Мистецтво навколо нас»;

гурток Англійської мови «Funny English». Під час обіду 5-й загін вирушив на екскурсію до Вінницької міської бібліотеки №11

А ввечері відбувся тематичний захід «Фестиваль дивовижних квітів», де кожен загін мав чудову нагоду презентувати свої квіткові загони…🌷🪻🌹🪷🌺🌸🌻🌼

ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ в пришкільному таборі “ПЕРЛИНА” –
«КВІТКОВЕ ДИТИНСТВО»🌸🌼🪷🪻🌷🌞
🙂😁😉🙃Цьогоріч ми радо зустрічаємо 225 учнів початкової школи у нашому літньому таборі, під гаслом: «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».
Сьогодні на дітей чекали цікаві ігри на знайомство, інтерактивна гра «Будь у безпеці», віртуальна подорож та рухливі ігри на свіжому повітрі «Рух – це життя».
Гарного літа та канікул кожному😁🙃🙂😉

На базі Комунального закладу
«Вінницька гімназія № 24»
з 04 червня по 21 червня 2024 року розпочинає роботу табір відпочинку з денним перебуванням «Перлина».
Наша команда вчителів підготувала цікаву та змістовну програму для учасників табору.

На дітей чекає: пізнавальні туристичні прогулянки, перегляди вистав, участь у проєктній діяльності, зустрічі з цікавими людьми, спортивні ігри, конкурси, змагання, спілкування іноземними мовами, розвиток творчих здібностей та багато різних активностей.
Канікули потрібно провести так, щоб вражень вистачило до наступного року!
Дитячий табір «Перлина» – це різноманітні гуртки, спортивні секції, інтелектуальні ігри та різноманітні екскурсії. В таборі буде весело та цікаво! Чекаємо на Вас!