Цивільний захист

06.04.2023р. в комунальному закладі»Вінницька гімназія № 24″ був проведений «Показовий День цивільного захисту» для призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти у форматі онлайн, за підтримки Департамент освіти Вінницької міської ради (Директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана ЯЦЕНКО, головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаметну освіти Вінницької міської ради Любов РУДИК) та НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Ольга ГЛОВАЦЬКА.
До заходу долучилося 62 працівника закладів загальної середньої освіти Вінницької територіальної громади.
Родзинкою тематичного заходу з ЦЗ була презентація «Довідника безпеки»👇 https://sites.google.com/
(Дякуємо за співпрацю Марії ІВАНОВІЙ)
Відповідно до річного плану роботи закладу та відповідно до заходів з Цивільного захисту в закладах освіти ☝️ відбулося теоретичні інформування з таких тем:
🔶»З досвіду роботи педагогічного колективу закладу щодо організації заходів з цивільного захисту». Директор комунального закладу «Вінницька гімназія № 24» Наталя КЛИМЧУК.
🔶Інформування «Організація та проведення навчання працівників закладу освіти за програмами загальної підготовки до дій населення Вінницької області в надзвичайних ситуаціях». Методист Обласного методичного кабінету (БЖ населення) Ольга ГЛОВАЦЬКА.
🔸Презентація методичної студії «Ведення документації призначеної особи з цивільного захисту закладу освіти». Заступник директора з виховної роботи Майя БОНДАРЕВА.
🔶Виступ «ПППД — прийоми першої психологічної допомоги в кризовій ситуації». Практичний психолог закладу Алла СОФИНА.
🔸Виступ «Підвищення рівня поінформованості педагогічного колективу щодо базових типів вибухонебезпечних предметів». Представники Національної поліції України у Вінницькій області, спеціалісти вибухотехнічної служби.
❗❗❗
Практична частина, в онлайн режимі, була реалізована завдяки співпраці зі спеціальними службами міста Вінниці:🤝

✅ДСНС України у Вінницькій області тренінг з надання домедичної допомоги;

✅Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

✅Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради;

✅РГК «ВінницяГаз».