Пришкільний табір «Перлина»

6 день у таборі «Перлина»
День інтелекту🧐 та цікавого відпочинку)
Діти мали змогу взяти участь і інтелектуальній грі, відвідати кінотеатр ім.М.Коцюбинського, а також створити плакати «Числові цікавинки»
Все було КРУТО 👍

День 5 у нашому таборі «Перлина» відбувся у суботу під гаслом «Увага діти!»
Наші діти активно апробовували посібник»Абетка безпеки», а також взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Новий день у таборі «Перлина»😉
Відвідали театр,розгадали всю казкову вікторину і долучилися до інсценування казки на сучасний лад 🙃
Усі діти та їх вихователі,разом з вожатими МОЛОДЦІ!!!

☀️…3-й день подорожуючий…день веселощів і активних розваг…☀️ У нашому таборі «Перлина»
Далі ще цікавіше😉

2 день табору «Перлина» ✨
Насичене тематичне відкриття «Україна-перлина Європи»…діти танцювали, співали,розгадували загадки та грали у активні ігри😉

Відвідали Вінницький Планетарій та бібліотеку №11.

Окрім цього в таборі безліч гуртків:
Музика,співи,танці,малювання, заняття з англійської мови,рухливі ігри та забави…

Ура!!! Ми стартували 🙃 Табір»Перлина» розпочав свою першу в історії табірну зміну!!!
День знайомств пройшов на 💯 відсотків КРУТО👍