Новини

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників:

— вчитель трудового навчання (хлопці) — 1 ставка;

Прийом документів здійснюється за адресою:

м. Вінниця, вул. А. Бортняка,3.

Перелік документів:

— заява про участь в конкурсі;
— копія трудової книжки (при наявності);
— заповнену особову карту (форма П-2) з відповідними додатками;
— фотокартка розміром 3.5*4.5;
— ксерокопії документів про освіту з додатками;
— копії першої та другої сторінки паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду.

Увага! Акція!

Подаруй книгу бібліотеці!
Шановні друзі! Впишіть свої імена в історію розвитку бібліотеки — подаруйте книгу!
Ми вам будем вдячні!
Звернутись можна до класних керівників та в бібліотеку!

ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – РАЗОМ!!!  

Зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік.  Нелегкий, непередбачуваний, з новими правилами.

Розуміємо, що нові тимчасові, обмеження можуть виявитися стресовими для дітей та викликати негативні емоції в них.

Однак у наших дітей є МИ!

Перше вересня 2020 року у новоствореному закладі «Гімназія №24» буде проведено у новому форматі. Протягом дня гімназисти матимуть чудову нагоду поспілкуватися з своїм вчителем на різних локаціях та у різний час. 

  Вхід в заклад батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року, тимчасово, заборонений, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, натомість буде знайдена альтернатива для спілкування. В гімназію заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

Під  час перерв всі учні ІІ ступеня (5-8 класи) повинні ходити в масках, на уроках маски  дозволяється знімати, учні І ступеня (1-4 класи) маски носити не зобов’язані. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся  масками! 

Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то  обов’язково мати герметичний пакетик (zip — пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної  одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних  одноразових масок в школі розмістять спеціальні контейнери.

Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.

За  умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан  здоров’я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.

Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть  термометрію у дитини, оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я  самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з  температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь —  які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.

 Навчання буде проходити в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.

Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов’язково зі своєю пляшечкою води.

Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.   Будьте здорові! 

АДМІНІСТРАЦІЯ ГІМНАЗІЇ

Шановні батьки!!!!

«Шкільні роки чудові»- співається в одній пісні мого дитинства. А й справді — це великий проміжок нашого життя, що несе певне емоційне забарвлення. Пригадайте, про що говорять однокласники на зустрічах? Як правило, згадують приємні та курйозні моменти з життя школяра. Ці роки згадуються у когось дуже приємно, а у когось із гірчинкою. І, мабуть, ніхто не буде сперечатись, що це — важлива частина нашого життя. Саме в цей час відбувається активна соціалізація дитини. Школа — це не тільки навчання. Тут дитина вчиться спілкуватись, вирішувати конфлікти, дружити, розуміти — хто вартий дружби. Перше кохання. Погляд, дотик, подарунок, записочка, меседж, лайк під фото і т. ін. Це — теж, як правило, відбувається в школі. Антуан де Сент-Екзюпері писав: «Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування».
І у всьому цьому нас хочуть обмежити. Пандемія внесла корективи у наше життя, але це — не вирок. Життя все одно продовжується, і ми маємо пам’ятати, що рано чи пізно, це все скінчиться!!!!! Ми не повинні забирати у наших дітей радість спілкування. Алей й не повинні недооцінювати невидимого ворога!!! Прості правила чистих рук та тіла, змінного взуття в школі, дотримання дистанції та поваги до особистого простору, прийому їжі в спеціально відведених місцях з дотриманням санітарних вимог, носіння масок в місцях скупчення людей- все це зможе вберегти нас від небезпеки. Ну і звичайно, не потрібно забувати про підтримання свого імунітету здоровим харчуванням, здоровим сном, відпочинком, помірним фізичним навантаженням та гарними емоціями та думками. Адже, позитивні емоції формують стійкий імунітет. І тоді ми з гордістю пройдемо і це випробування.
Керівництво школи піклується про своїх учнів, та буде сприяти дотриманню всіх санітарних вимог. Ми дуже хочемо, щоб діти мали радість від шкільних років. І ніяка пандемія не завадила їм соціалізуватися.
Удачі та радості Вам, дорогі діти та батьки, в наступному навчальному році!!!! Ми на Вас чекаємо..

До уваги батьків першокласників 2020/2021 навчального року

З   01 червня 2020 року  починається   прийом  заяв про зарахування дітей до перших класів комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради».

Заяви будуть прийматися  впродовж місяця – по 30 червня 2020 року (включно)

 

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ЧЕРВНЯ

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу COVID-19, будуть продовжені до 22 червня. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину. 

_____________________________________

 

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

__________________________________

 

 

Щодо зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ у 2020 році.

У зв’язку з оголошеним Урядом карантину до 24 квітня 2020 року зупиняється перебіг строків звернення до закладів загальної середньої  освіти щодо зарахування дітей до 1-го класу у 2020 році.

У разі продовження режиму надзвичайної ситуації мінімально можливий місячний термін подання  документів для зарахування дітей до 1-го класу буде продовжено з урахуванням часу, що мине до завершення карантину.

Зарахування дітей, які проживають на території обслуговування школи відбуватиметься у місячний термін після завершення карантину, а зарахування на вільні місця – до початку 2020-2021 навчального року.

___________________________________________________

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію з 12 березня по 24 квітня призупиняється прийом громадян директором закладу щодо зарахування учнів та питань працевлаштування педагогічних працівників. Будь-які питання можна задати в електронному вигляді за адресою sch24vn@gmail.com

___________________________________________________

До уваги батьків майбутніх першокласників!
КЗ «Гімназія № 24 ВМР» розпочинає набір учнів до 1-го класу з 21 квітня по 29 травня 2020 року.

Для зарахування дитини до 1-го класу батьками подаються:

1. Заява про зарахування.
2. Копія свідоцтва про народження (оригінал мати з собою).
3. Медична довідка дитини за формою № 086-I/ІІ «Довідка учня загальногоосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
4. Документ, який підтверджує право на першочергове зарахування:
— визначення місця проживання дитини або одного з батьків на території обслуговування закладу ( прописка, договір купівлі-продажу, договір оренди).
Прийом документів відбуватиметься за адресою: м. Вінниця, вул. Мури, 4

___________________________________________________

До уваги!
Відповідно до чинного «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» прийом громадян щодо питань прийому та зарахування дітей до школи, а також щодо працевлаштування педагогічних та інших працівників закладу буде здійснюватися директором комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради» щотижня впродовж лютого – травня 2020 року за адресою:
м. Вінниця, вул. Мури, 4, ІІ поверх, актова зала.
Понеділок – з 11.00 до 14.00
Середа –з 14.00 до 18.00
Четвер – з 9.00 до 11.0червня