Новини

Стан черги по зарахуванню до 1-го класу за посиланням https://erp.vmr.gov.ua/

Наші «Чомучки» розпочинають свою роботу завтра 01 жовтня о 10.00

Любі учні, дорогі наші вчителі, шановні батьки! Вітаємо Вас зі Святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. На жаль, цього року в нашій гімназії урочисто не пролунав Останній дзвоник, учні не зібралися на шкільному подвір’ї. Але стіни рідної гімназії тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами. Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. І сято сьогодні відбувається, але в незвичній формі, на екранах Ваших гаджетів. Нагадайте, яким був цей рік, якою була гімназія із Вашими радісними усмішками та голосним сміхом, вимогливими вчителями та життєрадісними учнями…
Багато з Вас перебувають за межами країни, багато рідних нам людей стоять на захисті нашої рідної України. Цей навчальний рік особливий… Він змінив усіх нас. Ми подивились на самих себе та на життя з іншого боку. Ми навчились цінувати речі, яких раніше навіть не помічали. Але, не зважаючи на все це, для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших перших випускників сьогодні — особливо радісний і пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Залишаються позаду Ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів! Щиро бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай цей Останній дзвінок залишиться в пам’яті на довгі роки. Нехай вибір Вашого життєвого шляху дозволить повністю розкрити потенціал і талант кожного! Будьте сміливими і рішучими, щасливими і затребуваними. Досягайте успіху і з любов’ю згадуйте шкільні роки!
Дякуємо УСІМ за нелегкий, але все ж чудовий навчальний рік!
Завжди Ваша #гімназія 24)))
Все буде Україна!💙💛🇺🇦💙💛

Додивіться до кінця))))

Про першочергове зарахування до складу учнів 1 класів на 2022-2023 н.р.

_______________________________________________________________________________________

Стан черги по зарахуванню до 1-го класу батьки зможуть переглянути за цим посиланням:

_______________________________________________________________________________________

🙏Від наших гімназистів, смачні Пасочки та солодощі, сьогодні були передані військовослужбовцям,військового шпиталю 🇺🇦
Зі святом! Дякуємо Вам за Вашу мужність та сміливість 💙💛 Слава ЗСУ! Слава Україні 💙💛

_______________________________________________________________________________________

Слава Україні 💙💛
Шановні колеги,дякуємо кожному хто надсилав фото учнівських робіт,в підтримку нашої країни 🇺🇦 Всім учасникам патріотично-творчого марафону «Все буде Україна».
Зараз дуже важливо, незважаючи на тяжкі часи, підтримувати культуру, мистецтво та надавати можливість дітям та дорослим проявляти себе та показувати свій талант! Все буде Україна! У нашому марафоні «Все буде Україна» усі переможці.
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! СЛАВА УКРАЇНІ!

_______________________________________________________________________________________

Школи Вінницької міської територіальної громади залишаються ще на тиждень на вимушених канікулах.

У департаменті освіти міської ради зазначають, що канікули продовжили до 13 березня.

Про всі рішення, які далі будуть прийняті щодо роботи закладів освіти, — директорам, вчителям та батькам обов’язково повідомлять.

«Задля безпеки учасників освітнього процесу в усіх закладах освіти громади продовжили вимушені канікули до 13 березня. Говорити про відновлення навчання у школах поки неможливо. Про всі зміни, які будуть відбуватися, та про всі рішення, які будуть прийняті щодо роботи закладів освіти, — ми негайно будемо повідомляти», — розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

______________________________________________________________________

За підтримки та інформаційного забезпечення відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області заступником директора з виховної роботи Бондаревою М.А. в закладі провели онлайн виховну годину «Шахрайство – не забавка» для учнів 7-9 класів.
Діти активно долучилися до обговорення даної теми.?

______________________________________________________________________

Наші учні 1-Л,2-З,2-К,3-Б,3-Д,4-Д,5-В,6-В,6-Д,7-А та 8-В класів разом зі своїми класними керівниками, долучилися до тематичних годин спілкування «Ми патріоти», квесту «І дорослий знає й дитина Україна в нас єдина » та перегляду документального кіно до Дня Соборності України ??Гімназія24 #СоборнаУкраїна

Учні 3-Є класу (класний керівник Лозова А.) організували виготовлення Лепбуку до Дня Соборності України??

??Гімназисти 9-А класу (класний керівник Гіренко М.А.) створювали колаж до Дня соборності України??Гімназія24 #СоборнаУкраїна

«Знову Разом! Разом Назавжди!»??
Ланцюг єднання ?? від учнів 2-Д класу (класний керівник Кодакова Е.Г.)Гімназія24 #СоборнаУкраїна

Юні гімназисти 2-Є класу (класний керівник Посполітак О.С.) онлайн зробили свій ланцюг єднання ??Гімназія24 #СоборнаУкраїна

??Захід,схід — Одна країна!!!! Це Соборна Україна??
Учні 4-Є класу (класний керівник ХавтиркотН.В.) долучилися до тематичних заходів до Дня Соборності України!!!!Гімназія24 #СоборнаУкраїна

Учні 4-А класу (класний керівник Дідух В.В.) створили міні-проєкти про Україну??

https://youtu.be/NiJwbFFmDiM

Сьогодні 19 січня 2022 року наша велика шкільна родина гімназії №24 долучилася до благодійного ярмарку “Дотик до Владика”?️, що символізує підтримку Владика Семенюка, який знаходиться в Туреччині та чекає на надскладну операцію з онкології. Ініціювала акцію волонтерка Надія Дмитрієва.
Зараз Влад у Стамбулі, йому потрібна термінова операція з видалення пухлини.
Кожнен учень гімназії сьогодні став волонтером. Ми з надією у серці чекаємо на гарні новини від Влада❤️
Нам сьогодні вдалося зібрати 22,120 грн.
? Давайте разом допоможемо дитині подолати страшну хворобу?

______________________________________________________________________

Згідно з планом роботи школи на 2021-2022 навчальний рік, з метою залучити педагогічний колектив до широкого обговорення 28.12.2021р. була відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Проблема наступності у навчанні та вихованні учнів початкової і середньої ланок школи», під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Грабовської І.М., вчителі роглянули усі аспекти даної проблеми:

 • «Спадкоємність у навчанні й вихованні учнів початкової та середньої ланок школи». Грабовська І.М.
 • «Адаптація учнів 5их класів».
  Практичний психолог закладу Білера Т.П.
 • «Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році».
  Голова методоб’єднання початкових класів Книш А.В.
 • «Формувальне оцінювання».
  Вчитель початкових класів Дідух В.В.
 • «Наступність роботи класного керівника 4 ого і класного керівника 5 ого класу – запорука плідної виховної роботи».
  Класні керівники учнів 4их класів: Дідух В.В., Гусак О.М., Мазур О.О., Хавтирко Н.В., Мілько-Бутовська Л.А.
 • «Уроки доброчесності в початковій школі».
  Учитель початкових класів Кушніренко Т.В.
 • «Інклюзивне навчання в старшій школі».
  Асистенти вчителів: Лейченко А.В., Малаховецька Л.В.
 • Практичне заняття технологія критичного мислення «Галерея» — шляхи вирішення проблеми :
 • «Використання технологій критичного мислення на уроках, як вагомий мотиватор навчатись».
  Учителі початкових класів: Полторак М.М., Марущак Н.П., Білозор Н.І., Ткачук В.Ю.
  Питання для практичної роботи:
 • Інтерактивна робота за схемою «Міст успіху».
 • Колективна творча справа. Складання моделі ідеального п’ятикласника.
 • Представлення пам’яток та рекомендацій для батьків, учнів та вчителів щодо подолання проблеми наступності у навчанні учнів початкової та середньої ланок.

______________________________________________________________________

В День Святого Миколая від чистого серця бажаю радості і добрих посмішок близьких, світлої надії душі і вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів, безсумнівного щастя на шляху і щирої любові….
За ініціативою учнівського самоврядування гімназії усіх дітей початкової школи ми на передодні свята привітали учні 9-х класів та маленькі дівчаточка-Янголятка,учениці 1-х та 2-х класів

https://youtu.be/syx1pSB0HzQ

______________________________________________________________________

В рамках методичного тижня наші юні гімназисти під керівництвом творчих та креативних керівників трудового навчання та мистецтва організували та оформили виставку новорічних Робін «Новорічне диво»✨??Гімназія24 #НоворічнеДиво #Творчідіти

#Щедрийвівторок

#ДоброМаєЗвучатиГолосноБФ_Помагаєм_ЩедрийВівторок

Невдовзі день Святого Миколая, і усі ми з теплотою на душі чекаємо цього свята, щоб розділити його зі своїми близькими та сім’єю.

Але ми здатні на більше?

Ми здатні не тільки на свято для близьких, ми здатні зробити свято для зовсім чужих нам людей, які нажаль є обездоленими та обділені сімейною турботою.

Найцінніше, що ми можемо дарувати цим людям – увагу і турботу, теплі слова підтримки.

#благодійна_поїздка

#Святий_Миколай

Добро неможливо роздати, воно завжди повертається!

Учні та батьки 24 Гімназія Вінницької Міської Ради,поділля  зі щирістю, активно долучились до створення «Рукавичок від Святого Миколая» , які  наповнилися ?????та поїдуть туди, де не чекають, де сріблом розписане волосся, щоб всміхнулись, щоб пораділи, щоб було солодко і тепло.

Благодійна поїздка до покинутих хворих стареньких людей з Браїлівського будинку пристарілих. 

Організатор благодійних поїздок, амбасадор WED ООН Діана Мороз  

#ВінницяNEWS ‪#суспільство #волонтери

______________________________________________________________________

Саме сьогодні 14 грудня , День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам’яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
Учні 8-В класу прослухали, зрозуміли та зробили висновки…

______________________________________________________________________

Традиції живуть – доки ми їх продовжуємо і пам’ятаємо! 7 грудня – християни вшановують пам’ять Катерини – великомучениці. А також цього дня відзначається Всесвітній день української хустки. Хустина є оберегом жінки з давніх-давен. Дівчатка, в основному, носили стрічки, віночки, а коли жінка виходила заміж, то вона одягала на голову хустку. Хустка була її оберегом, оберегом сім’ї, родини. Це — символ і необхідність.
Гімназія 24 не залишилася осторонь. Згадали традиції та обереги, разом навчилися закладати українську хустку. Разом цікаво та весело провели час. Дякую усім хто долучився❤️
А щоб більше побачити переходьте за ПОСИЛАННЯМ

______________________________________________________________________

Сьогодні разом з учнями старших класів ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

______________________________________________________________________

«Цінуймо, поважаймо та підтримуймо один одного»?
Саме з таким гаслом 9-А (класний керівник Гіренко Марина) завітав до юних гімназистів, учнів 5-А та 5-Д класів. Адже 16 листопада у світі відзначають Міжнародний день толерантності?

______________________________________________________________________

Тематичні заходи до Міжнародного дня Толерантності 2021р.

______________________________________________________________________

Вперше в нашому закладі учнями 9-Б класу був проведений захід до Дня інтеркультурності в Україні «Паліра культур».
Інтеркультурність та Толерантність-невід’ємні поняття. Повага, терпимість, дружба , доброзичливість…..Саме ці поняття об’єднують усі народи та нації їх традиції та культуру. Наші гімназисти долучилися до такого гарного свята та виконали пісні різними мовами: італійською, англійською, польською, білоруською, українською на знак поваги та дружби між усіма народами.
Усі учні мали змогу долучитися до інтерактивної виставки «Народи всі єдині» та здійснити онлайн-подорож країнами світу, через спеціально створені QR коди.

______________________________________________________________________

11.11.2021 учні перших та других класів взяли участь у Літературному чаюванні з Панною Осінь! Свято щирих посмішок і талантів, захоплень і позитивних емоцій… Діти декламували вірші про осінь, розказували казки, співали пісні, грали і танцювали. І головне — все це створювало атмосферу справжнього осіннього затишку, а дітки спробували проявити себе в комфортному середовищі Сподіваємось, що тепер це стане гарною традицією в нашій гімназії.

https://youtu.be/u3kkP-t1l9s

______________________________________________________________________

В рамках декадника толерантності між учнями 8-х класів гімназії 24, була організована та проведена благодійна акція ❤️ «Щире серце-добрі справи» ❤️
Вся зібрана допомога була передана діткам,які перебувають в комунальному закладі «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (КЗ «ВОЦСПРД»)?

______________________________________________________________________

В рамках декадника толерантності класні керівники 3-4 класи спільно з практичним психологом закладу Т.П.Білерою провели спільний захід «Казки Толерантності – підтримка людини з особливими освітніми потребами. Віночок толерантності», а класні керівники 5-6-х класів спільно з практичним психологом закладу Т.П.Білерою провели заняття з елементами тренінгу «Вчимося бути толерантними» «Квітка Толерантності».БудьТолерантним #Гімназія24

______________________________________________________________________

Протягом тижня в закладі медичним працівником Федоринчик О.В. були проведені тематичні інформаційно-роз’яснювальні зустрічі на тему: «Діабет у дітей: як помітити і про що треба пам’ятати»:
Федоринчик О.В. ознайомила учнів, в доступній формі, з поняттям «Цукровий діабет», що це є однією з найважливіших медико-соціальних проблем охорони здоров’я в усіх країнах, оскільки він вражає як дорослих, так і дітей. Обговорила з учнями початкових класів, що є першими ознаками цукрового діабету у дитини та що входить у комплекс лікування цукрового діабету. Продемонструвала відвідні матеріали та засоби лікування. Переглянули тематичні відеоролики.

______________________________________________________________________

День української писемності у нашому закладі розпочався з урочистого відкриття, яке підготували учні 7- А класу під керівництвом учителя української мови та літератури
Алмазової О.Л.

https://youtu.be/bh9BSOZWlGc

______________________________________________________________________

В рамках «Патріотичного марафону» до Дня Козацтва та Дня Захисників України ?? наші юні гімназисти, учні 2-З (класний керівник Ткачук В.Ю.) та 2-К класу (класний керівник Посполітак О.С.) виготовили янголів для наших захисників ?
Разом зі смаколиками вони будуть передані в зону АТО??Дякуємо усім батькам за підтримку!!!! Гімназія24 #ПатріотичнийМарафон #Вмпдю

______________________________________________________________________

В рамках тижня безпечної поведінки,класними керівниками 5-х класів були проведені тематичні заходи: вікторини, відео-уроки та квест «Безпека життя!»Гімназія24 #Безпекапонадусе

______________________________________________________________________

У нашій прекрасній гімназії 24 відбулося святкування Дня працівників освіти? Прекрасний настрій подарували педагогам: дует спортивно -бального танцю «Олімпія» виконали чуттєвий вальс, Журухіна Емілія виконала пісню «WE ARR THE ONE», неймовірні емоції переповнювали усіх під час перегляду гімнастичного номера «BELIVER», зазирнули у фантастичний світ чарівних звуків, які нам подарував Бурдейний Денис виконавши музичний твір Й. С. Баха «Прелюдія». Все дійство завершилось драйвовим нотами від студії сучасного танцю Art fusion. Дякуємо усім хто долучився до святкування!

______________________________________________________________________

Настав час підвести підсумки благодійної акції «Монетки дітям». Дякуємо учням, батькам, учителям гімназії 24 за те що долучилися до такої важливої справи. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 6678 грн. Усі кошти перераховано онкохворим діткам на розрахунковий рахунок благодійного фонду «Таблеточки». Творіть добро, адже воно завжди повертається бумерангом!❤️❤️❤️монеткидітям #гімназія2021

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

https://youtu.be/gGoOzkXg7TM

______________________________________________________________________

Із 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. При «жовтому» рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів. Колектив КЗ «Гімназія №24 Вінницької міської ради» доклав усіх зусиль, щоб 23.09.2021 р. працювати у штатному режимі і навчати учнів у стінах школи.

Адміністрація

______________________________________________________________________

?Захисти себе та рідних…

______________________________________________________________________

ДЕНЬ МИРУ ???у нашій Гімназії№24
Ми за Мир у всьому світі ???

https://youtu.be/aM1AhX_gclY
https://youtu.be/qvmoN2JNkhg
https://youtu.be/YefmIxYJQws
https://youtu.be/ToM1lOEa1vA
https://youtu.be/PVAeRAL7XVQ
https://youtu.be/hpP8n0p85Dg

______________________________________________________________________

https://youtu.be/ZOtme5OMnfo

______________________________________________________________________

Протягом тижня у нашому закладі ми проводимо заходи до Міжнародного дня демократії. Класними керівниками та учнями нашого закладу були проведені інформаційний брифінг » Місцева демократія: розбудова довіри», диспут на тему :»Я та демократія», інформаційний урок «Права учасників освітнього процесу», інтерактивний захід «Що таке Демократія?» та створили серію малюнків з теми заходу. Гімназія24 #ДеньДемократії2021

______________________________________________________________________

15 вересня у світі відзначається Міжнародний день демократії ?
І наші гімназисти розповіли, що саме вони роблять для розбудови демократії у нашій країні зараз?? деньдемократії2021 #гімназія24

Протягом тижня у нашому закладі ми проводимо заходи до Міжнародного дня демократії. Класним керівником 5-Г класу (І.Р.Паламарчук) був проведений інформаційний брифінг » Місцева демократія: розбудова довіри»Гімназія24 #ДеньДемократії2021

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

??Здорова нація — починається з кожного ?????️⛹️???
До дня фізичної культури та спорту в Україні,та нашому закладі #Гімназія24 був проведений «Олімпійський тиждень»….Вчителями фізичної культури (Т.С.Суровцова,І.Д.Ткач,Ю.Р.Дзісь та Р.В Сніжинський) були організовані та проведені олімпійські дні для учнів початкових класів ☝️

______________________________________________________________________

Цікавий та інформативний день видався у наших першачків ?
Адже з самого ранку усі перші класи зустрілися з представниками патрульної служби та ювенальної превенції, для того,щоб нагадати їм правила дорожнього руху ? гімназія24 #ПДР

https://youtu.be/mC1KIgUbSR0

8 вересня відзначають Міжнародний день грамотності.
З цієї нагоди у нашому закладі проведено мовний калейдоскоп ‘»Грамотність — запорука успіху людини».

https://youtu.be/ZyiiP5mcL38

______________________________________________________________________

Доброго ранку усім)?

☝️Наш заклад бере участь в благодійній акції «Монетки дітям»,яку організовує Національний Банк України та благодійний фонд»Таблеточки». Усі кошти надійдуть на допомогу онкохворих діток….

З 06.09 по 30.09 просимо розмістити в кожному класі 5-6 літрову пляшку на якій буде розміщено рекламу з розбраженням емблеми акції!

?Протягом цього періоду просимо усі класи долучитися до збору копійок номіналом «25», які вийшли з обігу минулого року та лежать у нас,без потреби,вдома!

❤️Об’єднаємося заради допомоги онкохворим діткам!!!

☝️Всі зібрані монети будуть здані на обмін в банк, кошти від них перерахуються на розрахунковий рахунок благодійного фонду»Таблеточки»…..

Важливо не просто слухати, а чути і робити. Саме так робить мій 8-в клас. Ми долучились до благодійної акції «25 здавай -дітям допомагай» за підтримки МОН, Tabletochki, Національний банк України. #монеткидітям #Таблеточки

______________________________________________________________________

СПИСОК ЗАРАХОВАНИХ УЧНІВ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ

Посилання https://sch24.edu.vn.ua/3330-2/

______________________________________________________________________


ЗВІТ ДИРЕКТОРА 

комунального закладу

«Гімназія №24 Вінницької міської ради»

ЗА 2020-2021 р.

______________________________________________________________________

Ура!!! Ми стартували ? Табір»Перлина» розпочав свою першу в історії табірну зміну!!!
День знайомств пройшов на ? відсотків КРУТО?

https://youtu.be/Q_iznUQfGmk
https://youtu.be/YmDznSVbT5I

______________________________________________________________________

Батькам першокласників! Інформація щодо розподілу дітей по класам буде висвітлена на сайті закладу 15.06.2021 року. Вільних місць на зарахування до перших класів немає.

______________________________________________________________________

Інформація про першочергове зарахування до складу учнів 1 класів

на 2021-2022 н.р. Посилання https://sch24.edu.vn.ua/1klas/

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

Заклад оголошує набір учнів до 5-го класу. Прийом документів буде відбуватися з 02.06.2021 по 22.06.2021 року за адресою

вул. Анатолія Бортняка 3, 21005

Телефон приймальної: +380432504731

______________________________________________________________________

Відео та фото до «Дня Щасливої людини»

https://youtu.be/z0OHlPAwUmI
https://youtu.be/3YWYk5rp6jQ
https://youtu.be/g5P_VVzm1j8
https://youtu.be/ERlXVeBewo0
https://youtu.be/-z0YceAqOqM
https://youtu.be/l6TpIno7FBo

Контакти органів та ССД, мобільних громад соціально-психологічної допомоги, обласної «Лінії довіри»

     На виконання Закону України «Про охорону дитинства» та з метою якісного  реагування на порушення прав та свобод дитини, можливого своєчасного звернення дитини про надання допомоги, покращення  обізнаності дітей та їх першочергових звернень по допомогу надсилаємо відповідні контакти органів і служб у справах дітей, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, обласної «Лінії довіри».

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав  людини в центральних областях  (0432) 67-14-08, 67-31-08, 52-45-52, 67-21-00
Служба у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації(0432) 66-24-77, 67-00-59
Служба у справах дітей Вінницької міської ради(0432) 50-90-61, 67-14-24, 61-16-82 67-01-27, 67-13-73

        Якщо дитина постраждала та/або стала свідком домашнього нассильства за ознакою статі, можна звернутися:

 • цілодобова обласна «Лінія довіри» (дзвінки безкоштовні та конфіденційні) – 0 (800) 750475;
 • Вінницька обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – 068-586-03-55, 097-578-82-89;
 • Вінницька міська мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – (0432) 67-04-60, 093-900-15-60, 098-900-15-60.

______________________________________________________________________

У школі проходить «Тиждень соціально-психологічної підтримки». Детально за посиланням. https://sch24.edu.vn.ua/2998-2/

______________________________________________________________________

Перелік документів, які підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу, вказані у Правилах реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207, абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018р. Зокрема Довідка про реєстрацію місця проживання особи видається органом реєстрації.

Орган реєстрації — виконавчий орган сільської, селищної або міської ради, сільський голова, що здійснює реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Відповідно до рішення міської ради від 29.01.2016 року № 94, органом реєстрації у м. Вінниці визначено виконавчий орган міської ради – Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради. З 4 квітня 2016 року адміністраторами Департаменту адміністративних послуг міської ради надаються адміністративні послуги у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, зокрема, видаються довідки про реєстрацію місця проживання фізичних осіб на території Вінницької міської ТГ.

Довідка про реєстрацію місця проживання фізичних осіб на території Вінницької міської ТГ видається в день звернення заявника до адміністратора в Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Відповідно до ст.11-2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» орган реєстрації для потреб реєстрації місця проживання формує та веде реєстр територіальної громади. Орган реєстрації є розпорядником відповідного реєстру територіальної громади. Відповідно до ст.11-3 Закону, органу реєстрації заборонено передавати дані з реєстру територіальної громади третім особам з метою, не передбаченою цим Законом.

Отже, ОСББ не мають повноважень на реєстрацію місця проживання, не адмініструють реєстру територіальної громади та не є його розпорядниками, і не мають доступу до інформації із зазначеного реєстру.

______________________________________________________________________

Враховуючи чисельні звернення батьків, зареєструватися на подачу документів до 1 класу можна за номером телефона: 0432-50-47-31

Особи, які реєструвалися в електронній черзі до 06.05. 2021, подають документи у визначений для них час.

https://youtu.be/vKfrlMhrdpk

?7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.
Наші творчі, спортивні родини долучитися до ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖУ «Тато, мама і я – спортивна сім’я!»?‍?‍?‍?

______________________________________________________________________

_______________________________________________

Департамент освіти Вінницької міської ради інформує, що ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» у рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» проводить онлайн-опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації закладів загальної середньої освіти та батьків учнів чи осіб, які їх замінюють. Опитування проводитиметься у березні – травні 2021 року на умовах повної анонімності та добровільності.
Просимо сприяти проведенню дослідження й поінформувати батьків учнів чи осіб, які їх замінюють про його проведення та розмістити на сайтах закладів загальної середньої освіти посилання щодо опитування респондентів.
Посилання для учителів, представників адміністрації ЗЗСО:
https://docs.google.com/forms/d/1JMug47hq9dDUZwxQ0xW3AiJ-7dX1r3sRBUHbpAV3W8c
Посилання для батьків учнів чи осіб, які їх замінюють:
https://docs.google.com/forms/d/1AuAfpbR9xVff4kdHTFdqzX_uAS32X22YQJEJ2uNuqXk

_______________________________________________

Увага!!! Зміни у території обслуговування комунального закладу «Гімназія №24 ВМР»

_______________________________________________

Комунальний заклад «Гімназія №24 ВМР» повідомляє, що 10 березня 2021 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади вчителя української мови та літератури. За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія рекомендує Прушковську Тетяну Анатоліївну на посаду вчителя української мови та літератури комунального закладу «Гімназія «24 ВМР». Посилання на ПРОТОКОЛ.

У закладі розпочався тижневик «Шевченко для усіх століть».

https://youtu.be/_y2s50S3XSM

ПОЕЗІЮ Т. Шевченка » Мені однаково, чи буду» виконують учениці 6а класу: Самойлова Олександра, Швець Катерина, Ковальчук Аріна, Щербак Марія!

Малюнки учня 6а класу Ліщука Артема до творів Кобзаря!

https://youtu.be/c-qPqib96k4
https://youtu.be/Za9jOwUgVOI
https://youtu.be/dMdUFF41sLc

Учні 7-в класу долучилися до тижневика присвяченого ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ.

https://youtu.be/_kwRJgW_JVw

Презентація «Невідомий Шевченко» підготувала Нікітішина Евеліна, учениця 6-г класу. ПОСИЛАННЯ

На виконання рішення педагогічної ради закладу (протокол №1 від 02.03.2021р.), враховуючи рекомендації позачергового засідання Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №7 від 01.03.2021р.), відповідно до Положення про дистанційне навчання Розділ 3, п.2, підп. 5, п.3, враховуючи віднесення Вінницької області з 24.02.2021р. до зони «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної небезпеки, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021р. №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.02.2021р. №5, керуючись п. 2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, ст. 30 Закону України «Про забезпечення санепідемблагополуччя населення» від 24.02.1994р., п. 11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. № 11, постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. № 1236 (зі змінами), Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)», з метою запобігання та недопущення поширення захворювання на коронавірус COVID-19, заклад переходить на дистанційну форму навчання для учнів 1-8 класів з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Протокол посилання.

https://youtu.be/3hWAG3wY_1g

В рамках проведення #Екологічнийтиждень2021 в нашій #Гімназія24 гімназисти 5-Д класу вирішили поділитися власними порадами, як можна зберегти нашу планету та допомогти їй. Дивись наші відео поради в рамках міського інформаційного марафону «Здоров’я як стиль життя» #МарафонЗдоровя

Наша планета страждає?
Клімат стає теплішим, природні ресурси марнуються, і чимало наших екосистем знаходяться під загрозою…
Наша планета хвора?, але ми знаємо, як повернути їй здоров’я!
Дивись наші відео поради в рамках міського інформаційного марафону «Здоров’я як стиль життя»

https://youtu.be/SkehihH0qFo

Учні початкової школи разом з вчителями фізичної культури І.Д.Ткач та Т.С.Суровцевою долучилися до проєкту «Зарядись!» — активні зарядки, ракива гімнастика та танцювальні переви для наймолодших.
Дивись наші відео поради в рамках міського інформаційного марафону «Здоров’я як стиль життя»

https://youtu.be/MaFVSxU1heI

Сьогодні 10 лютого учням гімназії №24 на уроці англійської мови — було цікаво! Адже, сьогодні вони дізнались, дещо, абсолютно нове! 10 лютого — «Umbrella day!»  Учні  5 та 8 класів разом з вчителем англійської мови Жиле Л.І. провели креативний захід! Новий заклад, нові події — нове життя!!!

https://youtu.be/0nBW7cwLLJU

З 1 лютого по 5 лютого в гімназії буде проходити тиждень безпечного Інтернету

До уваги учителів, учнів та батьків!

Відповідно до рекомендацій Департаменту освіти Вінницької міської ради від 16.01.2021 року щодо дотримання вимог Санітарного регламенту, який набув чинності з 01січня 2021 року, та  роз’яснення Міністерства освіти і науки України щодо тривалості навчального заняття під час освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання від 11.01.2021 року у період з 18.01. по 24.01 проведення уроків у Гімназії №24 відбуватиметься за розкладом дзвінків тривалістю по 45 хв.

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту», лишається незмінною.

Тривалість навчальних занять, визначена Законом “Про повну загальну середню освіту», зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів. Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.

Наприклад, для учнів 5 класу час безперервної роботи з комп’ютером становить максимум 20 хвилин. Цей час вчитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання тощо. Решту часу навчального заняття – 25 хвилин – вчитель організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Учні можуть виконувати вправи у робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями у підручнику, виконувати творчі завдання тощо. Також наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).

Розклад дзвінків

№ урокуЧас проведення уроківПерерва
1.8.30-9.1510хв.
2.9.25-10.1010хв.
3.10.20-11.0510хв.
4.11.15-12.0015хв.
5.12.15-13.0015хв.
6.(1)13.15-14.0020хв.
7.(2)14.20-15.0510хв.
8.(3)15.15-16.0010хв.
9.(4)16.10-16.5510хв.
10.(5)17.05-17.5010хв.
11.(6)18.00-18.4510хв.

До уваги вчителів, учнів та батьків!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2» в Україні вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи з 08 по 24 січня 2021 року.

Заклад КЗ “Гімназія №24 ВМР” у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року працює в онлайн-режимі.

Освітній процес у 2-11 класах організовується з 11 січня по 22 січня відповідно до затвердженого розкладу уроків з використанням технологій дистанційного навчання.

Для учнів 1-х класів продовжуються зимові канікули до 15 січня 2021 року за рахунок додаткових, що планувались у лютому; а з 18 січня — освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Педагогічний колектив Гімназії №24 у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року працює в онлайн-режимі  та здійснює освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Для організації навчання заклад використовує змішане навчання у вигляді синхронного та асинхронного режимів взаємодій між здобувачами освіти та учителями.

Синхронний режим передбачає взаємодію між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі. Це проведення уроку в режимі реального часу в обраному цифровому середовищі. Рівночасно присутні вчитель та учні класу, спілкуючись приблизно так, як це відбувається під час звичайного уроку. В нашій гімназії функціонує система онлайн-трансляції на базі платформи Google, де кожен учень має можливість переміщатися  кабінетами онлайн, так як він робить це під час звичайного освітнього процесу!

Асинхронний режим означає взаємодію між суб’єктами дистанційного навчання, за якої учасники взаємодіють між собою із затримкою в часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо. Можна сказати, що це режим більш самостійного навчання, яке, водночас, підтримується вчителем з використанням відповідних цифрових інструментів. Для реалізації навчання в асинхронному режимі заклад використовує Google Classroom — корпоративний аккаунт Google G Suite for Education, де кожен учень має можливість переглянути матеріал, опублікований вчителем, у зручний для себе час та відповідно виконати запропоноване завдання.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», яке набуло чинності 01.01.2021 року,  адміністрація закладу затвердила розклад дзвінків для проведення уроків у синхронному режимі.

РОЗКЛАД ДЗВОНИКІВ

З 12 січня по 24 січня

1.              8.30 – 8.50          10 хв

2.              9.00 – 9.20          10 хв

3.             9.30 – 9.50          10 хв

4.              10.00 – 10.20      10 хв

5.              10.30 – 10.50      10 хв

6.              11.00 – 11.20      10 хв

7.              11.30 – 11.50      10 хв

8.              12.00 – 12.20      10 хв

 9.              12.30 – 12.50     10 хв

 10.              13.00 – 13.20     10 хв

Адміністрація закладу

Увага! Акція!

Подаруй книгу бібліотеці!
Шановні друзі! Впишіть свої імена в історію розвитку бібліотеки — подаруйте книгу!
Ми вам будем вдячні!
Звернутись можна до класних керівників та в бібліотеку!

ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – РАЗОМ!!!  

Зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік.  Нелегкий, непередбачуваний, з новими правилами.

Розуміємо, що нові тимчасові, обмеження можуть виявитися стресовими для дітей та викликати негативні емоції в них.

Однак у наших дітей є МИ!

Перше вересня 2020 року у новоствореному закладі «Гімназія №24» буде проведено у новому форматі. Протягом дня гімназисти матимуть чудову нагоду поспілкуватися з своїм вчителем на різних локаціях та у різний час. 

  Вхід в заклад батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року, тимчасово, заборонений, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, натомість буде знайдена альтернатива для спілкування. В гімназію заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

Під  час перерв всі учні ІІ ступеня (5-8 класи) повинні ходити в масках, на уроках маски  дозволяється знімати, учні І ступеня (1-4 класи) маски носити не зобов’язані. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся  масками! 

Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то  обов’язково мати герметичний пакетик (zip — пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної  одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних  одноразових масок в школі розмістять спеціальні контейнери.

Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.

За  умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан  здоров’я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.

Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть  термометрію у дитини, оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я  самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з  температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь —  які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.

 Навчання буде проходити в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.

Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов’язково зі своєю пляшечкою води.

Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.   Будьте здорові! 

АДМІНІСТРАЦІЯ ГІМНАЗІЇ

Шановні батьки!!!!

«Шкільні роки чудові»- співається в одній пісні мого дитинства. А й справді — це великий проміжок нашого життя, що несе певне емоційне забарвлення. Пригадайте, про що говорять однокласники на зустрічах? Як правило, згадують приємні та курйозні моменти з життя школяра. Ці роки згадуються у когось дуже приємно, а у когось із гірчинкою. І, мабуть, ніхто не буде сперечатись, що це — важлива частина нашого життя. Саме в цей час відбувається активна соціалізація дитини. Школа — це не тільки навчання. Тут дитина вчиться спілкуватись, вирішувати конфлікти, дружити, розуміти — хто вартий дружби. Перше кохання. Погляд, дотик, подарунок, записочка, меседж, лайк під фото і т. ін. Це — теж, як правило, відбувається в школі. Антуан де Сент-Екзюпері писав: «Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування».
І у всьому цьому нас хочуть обмежити. Пандемія внесла корективи у наше життя, але це — не вирок. Життя все одно продовжується, і ми маємо пам’ятати, що рано чи пізно, це все скінчиться!!!!! Ми не повинні забирати у наших дітей радість спілкування. Алей й не повинні недооцінювати невидимого ворога!!! Прості правила чистих рук та тіла, змінного взуття в школі, дотримання дистанції та поваги до особистого простору, прийому їжі в спеціально відведених місцях з дотриманням санітарних вимог, носіння масок в місцях скупчення людей- все це зможе вберегти нас від небезпеки. Ну і звичайно, не потрібно забувати про підтримання свого імунітету здоровим харчуванням, здоровим сном, відпочинком, помірним фізичним навантаженням та гарними емоціями та думками. Адже, позитивні емоції формують стійкий імунітет. І тоді ми з гордістю пройдемо і це випробування.
Керівництво школи піклується про своїх учнів, та буде сприяти дотриманню всіх санітарних вимог. Ми дуже хочемо, щоб діти мали радість від шкільних років. І ніяка пандемія не завадила їм соціалізуватися.
Удачі та радості Вам, дорогі діти та батьки, в наступному навчальному році!!!! Ми на Вас чекаємо..

До уваги батьків першокласників 2020/2021 навчального року

З   01 червня 2020 року  починається   прийом  заяв про зарахування дітей до перших класів комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради».

Заяви будуть прийматися  впродовж місяця – по 30 червня 2020 року (включно)

 

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ЧЕРВНЯ

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу COVID-19, будуть продовжені до 22 червня. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину. 

_____________________________________

 

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

__________________________________

 

 

Щодо зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ у 2020 році.

У зв’язку з оголошеним Урядом карантину до 24 квітня 2020 року зупиняється перебіг строків звернення до закладів загальної середньої  освіти щодо зарахування дітей до 1-го класу у 2020 році.

У разі продовження режиму надзвичайної ситуації мінімально можливий місячний термін подання  документів для зарахування дітей до 1-го класу буде продовжено з урахуванням часу, що мине до завершення карантину.

Зарахування дітей, які проживають на території обслуговування школи відбуватиметься у місячний термін після завершення карантину, а зарахування на вільні місця – до початку 2020-2021 навчального року.

___________________________________________________

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію з 12 березня по 24 квітня призупиняється прийом громадян директором закладу щодо зарахування учнів та питань працевлаштування педагогічних працівників. Будь-які питання можна задати в електронному вигляді за адресою sch24vn@gmail.com

___________________________________________________

До уваги батьків майбутніх першокласників!
КЗ «Гімназія № 24 ВМР» розпочинає набір учнів до 1-го класу з 21 квітня по 29 травня 2020 року.

Для зарахування дитини до 1-го класу батьками подаються:

1. Заява про зарахування.
2. Копія свідоцтва про народження (оригінал мати з собою).
3. Медична довідка дитини за формою № 086-I/ІІ «Довідка учня загальногоосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
4. Документ, який підтверджує право на першочергове зарахування:
— визначення місця проживання дитини або одного з батьків на території обслуговування закладу ( прописка, договір купівлі-продажу, договір оренди).
Прийом документів відбуватиметься за адресою: м. Вінниця, вул. Мури, 4

___________________________________________________

До уваги!
Відповідно до чинного «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» прийом громадян щодо питань прийому та зарахування дітей до школи, а також щодо працевлаштування педагогічних та інших працівників закладу буде здійснюватися директором комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради» щотижня впродовж лютого – травня 2020 року за адресою:
м. Вінниця, вул. Мури, 4, ІІ поверх, актова зала.
Понеділок – з 11.00 до 14.00
Середа –з 14.00 до 18.00
Четвер – з 9.00 до 11.0червня