Соціально — психологічна допомога під час воєнного стану «Ми — поряд»

Шановні Українці!  

Ми всі зараз переживаємо страшні часи й однією із головних задач на сьогодні – зберегти своє ментальне здоров’я і допомогти близьким.

Саме тому Інститут когнітивного моделювання, Міністерство охорони здоров’я та Офіс Президента України стають на варту психологічного здоров’я українців.

     Платформа «Розкажи мені» починає працювати цілодобово й буде надавати безкоштовну психологічну допомогу.

◽ Тривога, панічні атаки, ознаки депресії у вас або ваших близьких – не чекайте, в умовах війни стан буде погіршуватися.

◽ Щоб отримати допомогу, потрібно лише коротко описати свій запит і залишити заявку на сайті tellme.com.ua

◽ Далі за вашим запитом модератори платформи підберуть спеціаліста і він якнайшвидше зв’яжеться з вами.

◽Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн.

◽Або ж скористайтеся ботом першої психологічної допомоги «Друг»(https://t.me/friend_first_a). Це дієвий інструмент, створений на основі сучасних досліджень. Є помічником у перші години після травматичної події

   Наразі багато людей серед цивільного населення потребують емоційної підтримки.

   Тому Міністерство освіти і науки України запускає щоденні онлайн зустрічі о 13.00 та 20.00 на https://facebook.com/eduhub.in.ua/ з сертифікованими психологами Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

Вперед до нашої перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!

     Команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з Кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та фахівцями проєкту «Друг» розробили Бот першої психологічної допомоги.

Він охоплює не тільки рекомендації, які є помічними в перші години після зустрічі з травматичною подією, а й рекомендації, що робити й що не варто, щоб не зашкодити своєму ментальному здоров’ю.

Бот був створений з турботою про психічне здоров’я наших громадян. В ці скрутні часи варто зберігати спокій, діяти виважено та чітко.

Цей інструмент стане в пригоді, якщо тобі важко впоратись з травматичною ситуацією, ти не знаєш, що робити та як діяти в стресовій ситуації, як вберегти своє ментальне здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Посилання на бот в Telegram

@friend_first_aid_bot