Тиждень математики

З метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей учнів у закладі з 22.11 по 26.11 був проведений яскравий, насичений, пізнавальний Тиждень математики вчителями методичного об’єднання точних наук. Були підготовлені цікаві та різноманітні завдання. Під час проведення заходів використовувалися різні форми і методи роботи.
Робота педагогів була спрямована на сприяння розвитку інтересу учнів до предмету; формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок учнів; забезпечення належних умов для виявлення і розвитку творчої активності учнів.
Учнями були переглянуті відео «Математика в природі» та «У світі цифри: цікаві факти про математику», проведені вікторини » Сім математичних пригод» та «В країні чисел», інтелект-гра «Найрозумніший». Діти працювали над проектною роботою «Математична версія гри «Мафія», «Число і доля людини», «Математичні цікавинки допитливим» та «Золота пропорція». А також учні створили відеоспіч-рекламу «Роль математики в професіях»