Інформація про зарахування до 1-их класів

*Уся інформація про умови та порядок зарахування – на сайті школи у розділі «Правила прийому до закладу». Використайте час до травня на підготовку необхідних документів.

*Попереджаємо, що зарахування дитини до школи відбудеться лише за умови надання повного пакету документів з необхідними оригіналами.

*Першочергове зарахування відбудеться 31 травня. Друга черга зарахування до 15 червня ( детальніше в оголошенні на сайті пізніше).

Право на першочергове зарахування мають такі діти:

1) які проживають на території обслуговування закладу ( перелік вулиць території обслуговування та роз’яснення щодо таких документів розташовано на веб-сайті школи), для підтвердження надається відповідний документ;

2) є рідними братами\сестрами дітей, які здобувають освіту у КЗ «Вінницька гімназія №24»;

3) є дітьми працівників КЗ «Вінницька гімназія №24»;

Порядок зарахування:

1. До 1 червня включно наказом по школі зараховуються усі діти, які мають право на першочергове зарахування.

1 червня наказ про зарахування дітей до 1 класу та список претендентів на вільні місця буде оприлюднено на веб-сайті школи.

2. Упродовж 1-15 червня заяви про зарахування не приймаються .

3. До 15 червня включно зараховуються інші діти на вільні місця за результатами жеребкування та за умови подання оригіналів документів. Процедура та терміни жеребкування будуть оприлюднені на веб-сайті школи.

Адреса веб-сайту школи https://sch24.edu.vn.ua/ або у пошуку «Вінницька гімназія №24»

Перелік документів для вступу до 1 класу:

1.Заява встановленого зразка.(Заповнюється під час подачі документів). До заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.

2.Копія свідоцтва про народження дитини (оригінал пред’являється).

3.Оригінал або копія медичної довідкиза формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року № 682.

4.Копія карти щеплень.

5.Документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (відповідно до листа-роз’яснення №1/9-292 від 08.05.2018 р.).

З метою швидкого прийому документів працюємо за таким алгоритмом:

1. Пред’явити посвідчення особи. Заяви подають тільки батьки, чи особи , які їх замінюють.

2. Пред’явити оригінал свідоцтва про народження та  копію.

3. Повідомити про право на першочергове зарахування.

4. Надати підтвердження фактичної адреси проживання/прописки дитини (довідка ЦНАП; акт ОСББ; договір оренди/купівлі-продажу; прописка одного з батьків)

5. Надати медичну довідку встановленого зразка та копію карти щеплень. Наголошуємо про обов’язковість профілактичних щеплень, ревакцинацію у 6 років (Довідку№ 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року № 682).

6. Заповнити заяву.

7. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах.

Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.

Радо чекаємо на поповнення шкільної родини майбутніми першокласниками!