Соціально-психологічна служба

Тренінг «Квітка мого здоров’я»

     Сьогодення диктує нам жорсткі умови життя. Важка економічна ситуація ускладнена COVID-19 вимагає пильності та дотримання певних правил. Рівень стресу, нажаль тримається, і сприяє зниженню імунітету та поганому самопочуттю.

     Ми рідко замислюємося над тим, яке значення в нашому житті має колір. Кольори – невід’ємна частина нашого життя. Часто ми чуємо, що життя наповнене тоді, коли воно наповнене фарбами, кольорами та відтінками. Колір виявляє вплив на людину, на її підсвідомість, успішність, настрій, поведінку. Колір впливає на центральну нервову систему. Колір, як енергія, необхідний для підтримки тонусу ЦНС. У дітей, які тривалий час проживають в умовах «колірного голодування», відзначаються навіть затримки  інтелектуального розвитку (В.Є. Демидов-1987).

       Саме для поліпшення психоемоційного стану та покращенню стану нашого імунітету,  в середовищі педагогічного колективу Гімназії №24 м. Вінниця, було  присвячено тренінг «КВІТКА МОГО ЗДОРОВ’Я». Дві години промайнули непомітно в творчій та невимушеній атмосфері.  Педагоги змогли попрацювати над покращенням свого здоров’я та наповнитись тією позитивною  енергією, що сприяє зміцненню імунітету.

ЖИТТЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ (презентація)