Інформація про зарахування до 1-их класів

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ГІМНАЗІЯ №24

ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

НАКАЗ

01.07.2020                                     м. Вінниця                                    №___

Про першочергове зарахування до складу                     учнів 1 класів

Відповідно до Закону України «Про освіту» №2145-19 від 05.09.2017р., на        виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної     середньої освіти», на підставі заяв батьків та наявних документів (медичної     картки, копії свідоцтва про народження, підтвердження права на першочергове зарахування),

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати до складу учнів 1-го класу:
Прізвище
Бердар
Бойчук
Васильєв
Грачова
Демиденко
Дмитришина
Довгопола
Дорошук
Дробот
Дячок
Єдинач
Заверуха
Загороднюк
Закревський
Зарецький
Зонюк
Коваль
Куленко
Куценко
Ламахова
Маркевич
Мельник
Об’єщенко
Олексюк
Оніщук
П’ятківський
Савчук
Саміляк
Сисін
Сузік
Фіщук
Чорний
Янчук
Андрушко
Богачук
ВІтюк
Войтенко
Волошин
Волошин
Гуменюк
Дячок
Жданова
Зубленко
Ковальський
Корпанюк
Крапівна
Крапівний
Кривдюк
Кривдюк
Лисий
Мєнков
Павлик
Приймак
Ромейко
Тизунь
Хоменко
Цюрко
Школьнік
Алієв
Аль-Кахваджі
Анісімов
Антонюк
Архіпова
Бабанова
Бабин
Базілєв
Банасько
Банах
Барбой
Барруш
Безрученко
Безуглий
Бенедичук
Бігун
Біланчук
Білугін
Богачук
Бойко
Бойченко
Бойченко
Бондар
Бондарчук
Борисова
Брезденюк
Брезденюк
Будянський
Бурдейний
Вацек
Велічковська
Вознюк
Войнаровський
Волинець
Волкова
Вострухова
Ганзій
Герасимчук
Головатюк
Головко
Гонта
Горбатюк
Гордійчук
Грама
Гречанюк
Гречка
Грищенко
Гуменчук
Гуменюк
Гуменюк
Гусарін
Давидюк
Даценко
Джалілова
Дзюба
Дмитрук
Дмитрук
Дмитрук
Довгань
Довганюк
Долошкевич
Донець
Древінська
Дробаха
Дубова
Екатомматіс
Євдокименко
Єрмілов
Жвава
Жукотанський
Журавель
Журавльова
Здор
Зубенко
Зубков
Івасько
Ігнатенко
Іщенко
Іщенко
Йолчуєв
Коберський
Коваль
Ковальчук
Ковальчук
Ковальчук
Коврига
Когут
Кожемяка
Коломієць
Колосовський
Кондель
Кондратюк
Копил
Корженевська
Король
Косніцька
Костина
Кочерган
Кравець
Кравець
Крапівіна
Кротна
Круглєнко
Кубай
Кузьміна
Курко
Курочка
Кухарчук
Лаврік
Ласкус
Липовецький
Лисак
Ліварчук
Лоза
Лозовер
Ломаченська
Мазур
Мазур
Маланський
Малаховецька
Малишева
Маренгевич
Маслов
Маценко
Маціпура
Мельник
Мельник
Мельник
Миколюк
Мізерна
Мітюк
Міхальчишина
Мовчан
Мойсеєв
Молчанова
Монастирська
Мороз
Морозюк
Мостовий
Мудрик
Муравський
Нагорна
Нагорняк
Окрема
Олексієнко
Олійник
Олійник
Олійник
Олійник
Олійник
Олійник
Олійник
Онуфрійчук
Остапенко
Оцвера
Павлюк
Парфенюк
Парфенюк
Пасічник
Пастушенко
Патраманський
Педорченко
Перетяжко
Перістяк
Персюк
Пиюк
Плахотнік
Присяжнюк
Присяжнюк
Прокопенко
Проценко
Пушкар
Рожко
Романюк
Ромасюнь
Руденко
Рябоконь
Сабадаш
Савчук
Савчук
Сало
Самборська
Серветник
Сивак
Сидорук
Сирота
Сівак
Скаковська
Скалаух
Скічко
Скопік
Скорубський
Слободянюк
Слободянюк
Смішна
Сміщук
Собчук
Сорочинський
Стаховська
Стоколос
Тарасюк
Твердохліб
Теплов
Тимчук
Тирлова
Тисячук
Томашкевич
Тхір
Удовиченко
Фадєєв
Федчук
Фіщук
Францішко
Франчук
Хорунжий
Цабак
Царук
Чопова
Шатковський
Шевченко
Шевчук
Шестерик
Штельмах
Щербак
Щербань
Юр
Яковишин
Янушевська
Яремчук
  • Секретарю школи внести дані учнів до алфавітної книги, за відповідною літерою до 01.09.2020 р.
  •  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                                               Н. Климчук